+420 602 576 040
olympinn@gmail.com

Jemná jóga

Název lekce: Jemná jóga pro tělo, dech a mysl

Termín: středa 18:30 – 19:25 od 1.2.2023

Lektorka: Mgr. Petra Kostruhová

Lekce jógy vedené Petrou budou ve znamení propojení těla, dechu a mysli. Lekce se ponese v pomalém rytmu, v jednotlivých pozicích setrváme déle, abychom vytvořili dostatečný prostor pro jejich správné zaujetí, vnímání a prodýchání. Asány nebudou náročné, zvládne je každý zaujmout, a to v takové „dokonalosti“, jaké mu tělo dovolí, s respektem k jeho predispozicím a momentální situaci. Skrze asány a dech budeme tělo i mysl prozkoumávat a poznávat.   

Neoddělitelně budou lekce rozvíjet vnímavost a důvěru praktikujících v sebe samé, přispívat různými dechovými a relaxačními technikami ke zklidnění mysli, k ukotvení v uspěchaném a stále se měnícím světě. Nabídnou možnost zastavit se, zpomalit, sebepoznávat a nacházet tak blízký a laskavý vztah k sobě i světu kolem nás. Principy jógy se pak mohou stát pevnou oporou v životě, ve všech každodenních činnostech.  

Motto: „Jóga je jako cesta za hvězdou, jejíž tajemné světlo nás přitahuje. Možná k ní nikdy nedojdeme, ale tušíme, že jdeme správným směrem. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Prázdninový letní provoz

Od 1.7.2022 do 31.8.2022 bude rozpis lekcí upraven na letní provoz. Pro zájem o cvičení sledujte aktuální rozpis. Cvičíme v příjemně klimatizovaných prostorách – pouze v případě potřeby nepříjemných veder.

Rozpis lekcí na léto

Přes prázdniny funguje omezený rozpis lekcí, na který se můžete podívat v záložce ROZVRH/REZERVACE/STORNO a rezervovat si svou lekci. Přejeme všem hezké letní dny.

Opatření pro vstup na lekci od 1.listopadu 2021

Dle nařízení vlády : nošení respirátoru ve všech vnitřních prostorách cvičící osoby respirátor nosit nemusí předložit doklad o bezinfekčnosti (ukončené očkování – 2 týdny po po poslední dávce, negativní test