+420 602 576 040
olympinn@gmail.com

Jemná jóga

Název lekce: Jemná jóga pro tělo, dech a mysl

Termín: středa 18:30 – 19:25 od 1.2.2023

Lektorka: Mgr. Petra Kostruhová

Lekce jógy vedené Petrou budou ve znamení propojení těla, dechu a mysli. Lekce se ponese v pomalém rytmu, v jednotlivých pozicích setrváme déle, abychom vytvořili dostatečný prostor pro jejich správné zaujetí, vnímání a prodýchání. Asány nebudou náročné, zvládne je každý zaujmout, a to v takové „dokonalosti“, jaké mu tělo dovolí, s respektem k jeho predispozicím a momentální situaci. Skrze asány a dech budeme tělo i mysl prozkoumávat a poznávat.   

Neoddělitelně budou lekce rozvíjet vnímavost a důvěru praktikujících v sebe samé, přispívat různými dechovými a relaxačními technikami ke zklidnění mysli, k ukotvení v uspěchaném a stále se měnícím světě. Nabídnou možnost zastavit se, zpomalit, sebepoznávat a nacházet tak blízký a laskavý vztah k sobě i světu kolem nás. Principy jógy se pak mohou stát pevnou oporou v životě, ve všech každodenních činnostech.  

Motto: „Jóga je jako cesta za hvězdou, jejíž tajemné světlo nás přitahuje. Možná k ní nikdy nedojdeme, ale tušíme, že jdeme správným směrem. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Veselé velikonoční svátky

Přejeme všem klientům veselé velikonoční svátky plné pohybu i odpočinku s těmi nejbližšími.

OTEVŘENÍ SPORTOVNÍHO CENTRA

Usnesením vlády ČR ze dne 23.4.2020 č. 453 o přijetí krizového opatření Vám oznamujeme znovu otevření sportovního centra od 27.4.2020, v omezeném režimu.