Dnes má svátek Ingrid

Služby

Něco pro děti

Ratolesti, které vydrží po dobu cvičení svých maminek samy, mohou využívat hromadu hraček či kreslící potřeby, kterými naše centrum disponuje. Vše jim ochotně zapůjčí obsluha baru. Taktéž jsme na ně mysleli i v případě sortimentu, nabízíme několik druhů sladkostí či nápojů.

Parkování

Pro ty z Vás, kteří svůj čas počítají na minuty a představa dlouhodobého hledání volného místa pro zaparkování svého vozu je hrůzostrašná, se nabízí možnost využití více než 100 parkovacích pozic, a to hned vedle našeho sportovního centra.

Hlídání jízdních kol

Jezdíte rádi na kole? Nebo raději chodíte pěšky, protože Vám ho ukradli? U nás k tomu nedojte, nabízíme možnost hlídaného prostoru pro odložení vašich byciklů přímo v budově. V případě, že vlastníte kolo, po kterém by se Vám moc nestýskalo, nabízí se možnost dalších stojanů na kola před budovou.

Kadeřnictví

Zajímavá může být také představa, že si půjdete zacvičit a domů se vrátíte se zcela novým účesem, jinou barvou. I tato služba je u nás nabízena.

Restaurace a bowling

Součástí našeho objektu je také restaurace s denním menu, velkoplošnou projekcí, salónkem a dvěma bowlingovými dráhami.

Naše adresa

OLYMP INN

sport centrum
17. listopadu 2
747 06  Opava

rezervace v době provozu centra na tel.: +420 602 576 040

TOPlist

Vaše připomínky

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k rozvrhu, jeho struktuře či organizaci provozu našeho centra, nebojte se nám napsat nebo zavolat, rádi budeme reagovat na Vaše podněty, bude-li to možné. Kontakty naleznete zde.

Fotogalerie

Sodexo pass - jiný způsob platby

Při nákupu služeb v našem sportovním centru máte možnost využít i jinou možnost jejich platby. Akceptujeme tyto druhy: Flexi pass, Dárkový pass, Relax pass a Fokus pass.