+420 602 576 040
olympinn@gmail.com

Od 17.května 2021 opět OTEVŘENO

Vláda nám povolila znovuotevření centra, ovšem za jistých podmínek – určený počet osob dle prostoru a také bez využívání zázemí (sprchy a šatny).

Cvičí se bez roušek či respirátoru. Každý klient se musí prokázat na recepci platným negativním testem, čestným prohlášením o pravidelném testování v zaměstnání či potvrzení o očkování.

Prosíme také klienty, aby si s sebou donesli svou cvičební podložku a ručník.

Aktuální rozpis lekcí bude vždy jen na 2 týdny dopředu, v sekci rezervační systém – rozvrh. Dle další situace budou možné případné změny.

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

OTEVŘENÍ SPORTOVNÍHO CENTRA

Usnesením vlády ČR ze dne 23.4.2020 č. 453 o přijetí krizového opatření Vám oznamujeme znovu otevření sportovního centra od 27.4.2020, v omezeném režimu.

Opatření pro vstup na lekci od 1.listopadu 2021

Dle nařízení vlády : nošení respirátoru ve všech vnitřních prostorách cvičící osoby respirátor nosit nemusí předložit doklad o bezinfekčnosti (ukončené očkování – 2 týdny po po poslední dávce, negativní test

On line lekce – snadnější spojení.

Rezervujte si lekci s Vaším oblíbeným lektorem. Na email Vám přijde pozvánka přes google meet, kterou spustíte pouze kliknutím na odkaz a potvrzením ze strany lektora budete ve spojení. Přejeme